Wykonujemy przeglądy oraz naprawy serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie całego kraju

Prowadzimy prace konserwacyjne systemów bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wytycznymi producenta sprzętu.

Kontakt mailowy za pośrednictwem Formularza Kontaktowego

tel: +48 798 938 938

O nas

24h
service

O GEO-KAT

GEO-KAT to firma obecna na rynku już od ponad 15 lat. Przez ten czas liczba naszych pracowników urosła do przeszło setki. W naszych szeregach znajdują się zarówno doświadczeni w swoich dziedzinach eksperci, jak i młodzi, pełni zapału i nowych pomysłów specjaliści. Obszarem naszych działań jest Polska oraz rynki zagraniczne, gdzie stale umacniamy naszą obecność.

GEO-KAT przez lata wyspecjalizował się, przede wszystkim, w obszarze instalacji niskoprądowych ale z powodzeniem zajmujemy się także: systemami automatyki budynkowej i BMS, instalacjami elektrycznymi, telekomunikacją, dystrybucją rozwiązań oraz świadczeniem usług konserwacyjno-serwisowych dla budynków różnego przeznaczenia. Zajmujemy się również projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań pozwalających na zwiększenie efektywności energetycznej.

Nasza branżowa wyjątkowość polega na tym, że realizujemy pełen wachlarz usług, począwszy od projektowania, poprzez montaż i wykonawstwo sieci, konsultacje oraz serwis i konserwację instalacji.
... więcej
Przez lata rzetelnej pracy na najwyższym poziomie zdobyliśmy uznanie środowiska budowlanego i opinię nowoczesnej i godnej zaufania firmy. Do naszych sukcesów należy udział w większości prestiżowych realizacji na terenie całego kraju.

Od samego początku istnienia firmy, angażujemy się w projekty o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, dzięki czemu udało nam się zbudować silną pozycję na rynku, jako eksperta od trudnych przedsięwzięć.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, dbamy o dobry wizerunek i interesy każdego Klienta, dla którego nasze fachowe doradztwo oraz terminowa, rzetelna i sprawna obsługa powierzonych zadań stanowią solidne podstawy partnerskiej współpracy. ... mniej

Grzegorz Tratkiewicz

Wiceprezes i współzałożyciel Spółki.

Absolwent Politechniki Warszawskiej o specjalności „Automatyka i Robotyka”. Dwukrotny dyplomant studiów managerskich w Brighton Business School. Ukończył kurs dla Członków Rad Nadzorczych i Jednoosobowych Spółek Skarbu Państwa.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i realizacji projektów. Wytrawność w prowadzeniu nawet najbardziej złożonych zadań oraz silna motywacja wewnętrzna i zewnętrzna zespołów stanowi unikaną cechę na rodzimym rynku branżowym.

W spółce odpowiedzialny za dział realizacji i serwisu.

Żarliwy propagator rozwoju osobistego i szeroko pojętej aktywności fizycznej.

Zarząd Spółki

Jacek Bielecki

Prezes Spółki GEO-KAT i jeden z jej założycieli.

Entuzjasta nowoczesnych rozwiązań ekonomicznych i pasjonat salsy.

Grzegorz Tratkiewicz

Wiceprezes i współzałożyciel Spółki.

Żarliwy propagator rozwoju osobistego i szeroko pojętej aktywności fizycznej.

Organem zarządzającym GEO-KAT jest zarząd, który funkcjonuje w składzie:

  • Jacek Bielecki
  • Grzegorz Tratkiewicz

Historia firmy

2017

Zmiana lokalizacji na Wał Miedzeszyński 552

2016

Kooperacja z WES+, GEO-KAT wyłącznym dystrybutorem produktów na terenie kraju

2015

Współpraca z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości (AIP) jako Generalny Wykonawca Fit Out

2014

Rozpoczęcie projektów w branży DATA CENTER

2013

Wyodrębnienie z Grupy GEO-KAT samodzielnej spółki GEO-KAT Ochrona Środowiska Sp. z o.o.

2012

Realizacja działu prefabrykacji szaf dla automatyki i elektryki; zmiana siedziby Firmy z Al. Prymasa Tysiąclecia 145/149 na ul. Taneczną 7

2011

Wydzielenie Działu Serwisu, zajmującego się konserwacją instalacji wykonywanych i zleconych, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym

2010

Poszerzenie usług o wykonawstwo instalacji elektrycznych

2006

GEO-KAT świadczy pełen cykl usług: od projektowania, poprzez realizację i serwis

2004

Rozszerzenie oferty o wykonawstwo oraz dział uruchamiania i programowania instalacji; stworzenie działu instalacji sieci niskoprądowych

2003

GEO-KAT rozpoczyna swoją działalność w dwóch dziedzinach: projektowanie i Ochrona Środowiska

2002

Pierwszy duży projekt GH Blue City w zakresie projektów instalacji niskoprądowych, automatyki budynkowej i BMS

2001 - 2003

Powstaje biuro projektowe ATRA

Dlaczego My?

Technologie

Powstanie GEO-KAT

Spółka na początku swojej działalności oferowała usługi z zakresu systemów niskoprądowych oraz ochrony środowiska.

Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań. Współpraca z wiodącymi producentami. Ambitne technologie.

Stabilność

Złote Tarasy, Warszawa

Rozszerzyliśmy ofertę o wykonawstwo zaawansowanych instalacji, uruchomienie i programowanie systemów. W inwestycji „Złote Tarasy” realizowaliśmy prace w zakresie modernizacji instalacji niskoprądowych oraz modernizacji Systemu Automatyki Budynkowej (BMS) dla aranżowanych powierzchni biurowych.

Zrównoważony rozwój, stabilność finansowa. Nowatorskie i pełne entuzjazmu podejście do nawet najbardziej złożonych projektów.

Elastyczność

Stadion Narodowy, Warszawa

Na terenie obiektu zrealizowaliśmy Projekty Wykonawcze i Warsztatowe dla systemów: System Sygnalizacji Pożaru , Dźwiękowy System Ostrzegawczy, System Wideo-domofonowy, Systemu Detekcji Gazów oraz Systemu Przyzywowego dla Osób Niepełnosprawnych.

Sky Tower, Wrocław

W ramach tego zlecenia zrealizowaliśmy Projekty Wykonawcze wielu instalacji m.in. System Sygnalizacji Pożaru, Dźwiękowy System Ostrzegawczy, System Kontroli Dostępu, System Zarządzania Parkingiem i wiele innych.

Staramy się być blisko naszych Klientów i słuchać ich potrzeb, tak aby móc wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Wciąż doskonalimy naszą ofertę i wprowadzamy nowe produkty i usługi, tak aby odpowiadać na wciąż zmieniające się realia branży i rosnące wymagania klientów.

Kompleksowość oferty

Galeria Mokotów, Warszawa

Kontrakt GEO-KAT realizowany był w ramach rozbudowy Galerii Mokotów. Dzięki rozbudowie powierzchnia centrum handlowego powiększyła się o prawie 5.000 metrów kwadratowych. Zakres realizowanych prac obejmował kompleksową realizację instalacji elektrycznych.

sparcie na wszystkich etapach inwestycji: od projektowania, poprzez instalacje, uruchomienia do obsługi konserwacyjno-serwisowej. Poszukiwanie najlepszych i najefektywniejszych rozwiązań.

Wiedza

Warsaw Spire, Warszawa

Zrealizowaliśmy prace nad następującymi instalacjami: System Sygnalizacji Pożaru, Dźwiękowy System Ostrzegawczy, System Detekcji Gazów, System Parkingowy.

PPPT, Płock

Park Przemysłowo Technologiczny w Płocku - GEO-KAT był Generalnym Wykonawcą następujących instalacji: System Sygnalizacji Pożaru, System Rozgłoszeniowy, System Telewizji Dozorowej, System Sygnalizacji Włamania i Napadu, System Kontroli Dostępu, System Okablowania Strukturalnego oraz Instalacji elektrycznych.

Zespoły tworzące z pasją i holistyczne wsparcie Klienta na wszystkich etapach inwestycji. Doświadczeni eksperci współtworzący wraz z entuzjastyczną młodą kadrą. Inwestowanie w kapitał ludzki i samorozwój naszych Pracowników.

Wysoka jakość

pracowaliśmy nad wieloma projektami i inwestycjami. Należą do nich: Pascal Kraków, Narodowe Forum Muzyki, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, CENT I oraz Fabryka Marsa.

Rzetelność i fachowość wykonywanych usług. Mottem - nowoczesność rozwiązań oraz przekraczanie barier niewykonalności.

Doświadczenie

Ten rok również był bogaty w inwestycje – braliśmy udział w realizacji: CH Ogrody Elbląg, Dom poza Domem Ronalda McDonalda, Waterfront Gdynia, AIP, Serwerownia Ocean i Wylęgarnia Drobiu Stoczek.

15 lat obecności na rynku, współpraca przy najbardziej prestiżowych inwestycjach, szerokie kompetencje, zdywersyfikowane usługi.

Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań. Współpraca z wiodącymi producentami. Ambitne technologie.

Więcej o grupie GEO - KAT

Certyfikaty

Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość naszych usług. Dbamy o to, aby pracownicy odpowiedzialni za realizację projektów i obsługę naszych Klientów byli najwyższej klasy specjalistami posiadającymi doświadczenie oraz unikalną wiedzę.

Pracownicy GEO-KAT regularnie przechodzą niezbędne szkolenia z zakresu wiedzy technicznej i organizacyjnej, posiadają poświadczenia bezpieczeństwa osobowego i inne uprawnienia branżowe.

Koncesja MSWiA

14 lipca 2017 roku firma GEO-KAT uzyskała koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego.

Pokaż

Zarządzanie Jakością ISO 9001:2015

W dobie nieustannie rosnącej konkurencji, dbając o szczególne potrzeby swoich Klientów oraz wysoką jakość świadczonych usług, firma GEO-KAT posiada System Zarządzania Jakością, zgodny z normami ISO 9001:2015.

Pokaż

Polityka jakości

Konsekwentnie realizowana polityka jakości GEO-KAT stanowi gwarancję najlepszego wykonania usługi oraz realizację najbardziej wymagających projektów.

Pokaż