Wykonujemy przeglądy oraz naprawy serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie całego kraju

Prowadzimy prace konserwacyjne systemów bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wytycznymi producenta sprzętu.

Kontakt mailowy za pośrednictwem Formularza Kontaktowego

tel: +48 798 938 938

Kariera

24h
service

Jest nam bardzo miło, że w swoich poszukiwaniach wymarzonego stanowiska odwiedziłeś naszą stronę!

To, co możemy Ci zaoferować, to praca w dynamicznym zespole, który składa się z uznanych specjalistów chcących nieustannie dzielić się swoją wiedzą. Jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia i atmosfery pracy sprzyjającej osiąganiu sukcesów – dobrze trafiłeś!

Wiemy, że kapitał ludzki naszej firmy jest jej najcenniejszym zasobem, dlatego dbamy o naszych pracowników. Zapewniamy możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, ciągłego doskonalenia się i samorealizacji. Szczególną uwagę przykładamy do szkoleń i ich właściwego doboru. Wiemy, że zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności jest kluczowe w obecnym szybko zmieniającym się otoczeniu rynkowym, abyśmy mogli sprostać rosnącym wymaganiom naszych Klientów

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy

Najnowsze oferty pracy

Oferty pracy
Praktyki i staże
Załaduj więcej

Jeżeli nie znalazłeś tam stanowiska dla siebie, a jesteś zainteresowany podjęciem pracy w naszym Zespole, skontaktuj się z nami. Prześlij swój życiorys zawodowy oraz list motywacyjny na adres:
praca@geokat.com.pl Zobowiązujemy się wnikliwie przyjrzeć każdemu dostarczonemu CV, a kandydatów, których profile będą najbardziej zgodne z naszymi oczekiwaniami zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Dołącz do nas już dziś!