Wykonujemy przeglądy oraz naprawy serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie całego kraju

Prowadzimy prace konserwacyjne systemów bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wytycznymi producenta sprzętu.

Kontakt mailowy za pośrednictwem Formularza Kontaktowego

tel: +48 798 938 938

Dystrybucja rozwiązań

24h
service

GEO-KAT, dbając o najwyższą jakość swoich usług, współpracuje z najlepszymi producentami sprzętu oraz kompleksowych systemów przeciwpożarowych.

Firma nasza dostarcza na polski rynek wysokiej klasy urządzenia do wykrywania zagrożenia pożarowego charakteryzujące się szeregiem zaawansowanych funkcjonalności i łatwością konfiguracji. Proponowane systemy są przystosowane do wykrywania pożaru w hotelach, biurach, placówkach medycznych, przemysłowych i w fabrykach.

Zakres usług:

WES+

WES+

GEO-KAT to firma łącząca wiedzę i doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na biznes. Jest oficjalnym dystrybutorem Mobilnego Bezprzewodowego Systemu Sygnalizacji Pożaru WES+.

Czym jest WES+


WES+ to innowacyjny produkt, który ma na celu zapewnić ochronę ludziom, obszarom i zapleczom budowy. System ten ma wiele zalet: przede wszystkim jest mobilny i bezprzewodowy, czyli nie potrzebuje żadnego okablowania. Jest to rozwiązanie certyfikowane zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 54, które spełnia wymogi i zalecenia rynku ubezpieczeniowego oraz pozwala w sposób wygodny i ekonomiczny zabezpieczać obszary budowy. System umożliwia wczesne ostrzeżenie o powstałym pożarze, co daje możliwość szybszej ewakuacji oraz podjęcia działań przeciwpożarowych. WES+ przyczynia się więc do wzrostu bezpieczeństwa ludzi oraz minimalizuje straty materialne.

Dowiedz się więcej o systemie WES+.

Oferta:

Instalacje niskoprądowe
Systemy automatyki budynkowej i BMS
Instalacje
elektryczne
Efektywność energetyczna
Telekomunikacja
Serwis i FM
Usługi
Dystrybucja rozwiązań